Zarządzenie Nr 201/2026 Burmistrza Miasta i Gminy Górzno z dnia 08-06-2026 w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy nastopień nauczyciela mianowanego
Na podstawie art. 9g ust. 2 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. –Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2026 r. poz. 515) zarządza się, co następuje:
§ 1. Powołuję Komisję Egzaminacyjną dla Pani Kamili Szulc i Pana Pawła Karpe zatrudnionych w Zespole Szkół w Górznie, ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego.
§ 2. Zadaniem Komisji Egzaminacyjnej jest podjęcie postępowania egzaminacyjnego i przeprowadzenie egzaminu nauczycielom kontraktowym ubiegającym się o awans na stopień nauczyciela mianowanego.
§ 3. W skład Komisji Egzaminacyjnej, o której mowa w §1 wchodzą:
1) Pani Anna Szulikowska-Bochenko - przedstawiciel organu prowadzącego szkołę- Przewodniczący;
2) Pani Maria Jankowska - Dyrektor Zespołu Szkół w Górznie;
3) Pani Anna Sawicka - Przedstawiciel organu sprawującego nadzór pedagogiczny;
4) Pani Dorota Ulewicz - Ekspert z listy Ministra Edukacji Narodowej;
5) Pan Anna Sawicka - Ekspert z listy Ministra Edukacji Narodowej.
§ 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.